Donatıpro™ | Betonarme donatı çizim ve metraj yazılımı

Proper

 

Neden Donatıpro™?

Donatıpro™, özellikle betonarme donatı detay projeleri çizmek ve metrajını yapmak için geliştirilmiş yenilikçi, kullanıcı dostu, ve etkileşimli bir uygulamadır. Karar vermeden önce neden Donatıpro™ sorunuza verebileceğimiz bazı yanıtları burada listelemek istedik...

Donatıpro™ yenilikçi bir uygulamadır!

Donatıpro™ bu güne kadar gördüklerinizin aksine yenilikçi bir AutoCAD uygulamasıdır. Artık yıllardır gelişmeyen, herhangi bir teknik desteği olmayan, standartlara uymayan, kurmak ve kullanmak için başkalarına bağlı olduğunuz programlara gerek duymayacaksınız.

En yeni teknolojiyi kullanıyoruz...

Donatıpro™, çizimi ağırlaştıran ve performansınızı düşüren modası geçmiş LISP ve ATTRIBUTE tanımlı AutoCAD poz bloklarının yerine, en yeni programlama platformu .NET ile geliştirlmiş ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmış özel tanımlı "Akıllı Donatı" nesnesini kullanır.

Proje üretme hızınıza inanamayacaksınız!

Donatıpro™'nun temelini oluşturan "Akıllı Donatı" nesnesini kullanarak oluşturduğunuz çizimlerin ne kadar hızlı olduğuna ve revizyon gerektiğinde ne kadar kolay yapıldığına inanamayacaksınız!

Sürekli yenilenir...

Donatıpro™ sürekli güncellenir. Kullanıcılarla işbirliği yaparak modüller sürekli yeni özelliklere kavuşur. Yazılıma ne eklenmesi gerektiğine kullanıcılarımızla beraber karar veririz. Böylece sizin çalışma sisteminize, standartlarınıza ve alışkanlıklrınıza uyumlu bir ürün olur.

Uluslararası Standart ve Yönetmeliklere uygundur

Donatıpro™ hem yönetmeliklere hem de standartlara uygun geliştirilir. Sadece yurtiçi değil aynı zamanda yurtdışı projelerinizde de rahatlıkla kullanabilmeniz için çok standartlı ve çok dilli geliştirilmiştir.

Bizim için tüm kullanıcılar eşittir...

Donatıpro™ güncellemeleri kişiye özel değil tüm kullanıcılarımız için yapılır. Herkesin erişebileceği çağdaş bir güncelleme sayfasında yayımlanır ve yükseltmelerini yapan tüm kullanıcılarımız en son sürümle çalışır.

Eşsiz kullancı desteğine sahiptir.

Donatıpro™, tonlarca bilgi bulabileceğiniz web sitesi, sosyal medya sayfaları, Youtube ve haber bülteni ile çağdaş içeriği ile 7/24 bilgi sunar. Buna ek olarak her türlü sorununuzu çözmek için telefonla müşteri desteği de mevcuttur.

Kolay kullanılır

Donatıpro™'nun kurulumu, öğrenmesi ve kullanımı çok kolaydır. Aldığınız gün proje çizmeye başlayabilir, bir kaç hafta içinde hızınızı 6~30 katına çıkarabilirsiniz.

Bizimle Kontak Kurun

Merak ettiğiniz tüm konular hakkında soru sormak için kontak formunu kullanabilirsiniz.

 

Neden DonatıPro™ Kullanmalıyım?

DonatıPro™, betonarme donatı detay projelerinin çizimi ve metrajında sizlere yardımcı olmak üzere hazırlanmış, hızlı, güvenilir ve yenilikçi bir AutoCAD® uygulamasıdır. Profesyonel AutoCAD uygulamaları alanında uzman Taliasoft Yazılım tarafından geliştirilen DonatıPro™ işinize değer katar, doğru, hızlı ve kaliteli projeler üretmenizi sağlar. Neden DonatıPro™

Bizimle Kontak Kurun

  • TALIASOFT YAZILIM
  • Orhan Toker, Y. Mimar (İTÜ)
  • T: ---
  • M: orhantoker @gmail.com
  • İletişim Formu

Sosyal Ağlarda Taliasoft

Bizi takip edin.

rss google twitter Mail listesi