Donatıpro™ | Tekniker Modülü

Proper

 

DonatıPro™ Tekniker

Tekniker modülü, betonarme donatı detay projelerini kolayca çizmek, revizyonlarını yapmak ve metrajını almak için geliştirilmiş bir AutoCAD® uygulamasıdır. Yazılımın kalbini “Akıllı Donatı” nesnesi oluşturur.

Faydaları Nedir?

Demir tipi seçimine gerek duymaz! Tekniker ile sanki AutoCAD PLINE nesnesi çiziyormuş gibi donatı çizersiniz ve işiniz bittiğinde poz etiketi, toplam uzunluk, gönye boyları, katmanları ile metraja hazır ve standartara uygun donatı çizimi oluşturulur.

Tekniker esnektir! Tıpkı çizgi ya da POLYLINE çizer gibi sadece donatı çizersiniz. gönye boyları, poz etiketleri ve toplam uzunluklar otomatik yazılır. Siz donatıyı revize ettikçe tüm bilgileri otomatik olarak yenilenir.

Bütün demirler metraj tablosunda yer alır! Tekniker'de demir tipinden bağımsız olduğunuz için, şekli ne olursa olsun elle çizdiğiniz tüm demirler metraj tablosunda yer alır. "Çizime Bakınız!" ibaresi metraj tablosunda yer almaz!

Artık revizyonları dert etmeye gerek yok! Tekniker, akıllı donatı oluşturduğu için donatının üzerine uygulayacağınız tüm AutoCAD komutları nesnenin özelliklerini güncelleyerek sonuçlanacaktır. Yani bir donatıyı STRETCH komutu ile uzattığınızda gönye boyu ve toplam boy değerleri de güncellenir.

Öğrenmesi çok kolaydır! Tekniker'le donatı çizimi tıpkı elle LINE (ya da PLINE) çizmek gibidir. Bu yüzden eğitim almadan hemen çizmeye başlanabilir.

Tekniker, işinizi kolaylaştıracak komutlarla donatılmıştır

Tekniker modülü içinde verimliliğinizi artırmak için düşünülmüş komutlar, metraj komutları ile bütünleştirilerek kusursuz ve konforlu bir çalışma ortamı yaratılmıştır.

Bizimle Kontak Kurun

Merak ettiğiniz tüm konular hakkında soru sormak için kontak formunu kullanabilirsiniz.

 

Neden DonatıPro™ Kullanmalıyım?

DonatıPro™, betonarme donatı detay projelerinin çizimi ve metrajında sizlere yardımcı olmak üzere hazırlanmış, hızlı, güvenilir ve yenilikçi bir AutoCAD® uygulamasıdır. Profesyonel AutoCAD uygulamaları alanında uzman Taliasoft Yazılım tarafından geliştirilen DonatıPro™ işinize değer katar, doğru, hızlı ve kaliteli projeler üretmenizi sağlar. Neden DonatıPro™

Bizimle Kontak Kurun

  • TALIASOFT YAZILIM
  • Orhan Toker, Y. Mimar (İTÜ)
  • T: ---
  • M: orhantoker @gmail.com
  • İletişim Formu

Sosyal Ağlarda Taliasoft

Bizi takip edin.

rss google twitter Mail listesi